Kempy a Tábory

Kemp Termín Prázdniny Náplň Věk Místo Typ Cena Kapacita  
Všesportovní 16. - 20.7.2018 Letní  florbal, atletiky, gymnastika, sportovní hry, všeobecná příprava 3-15 Děkanka Příměstský 2000 60 Více
Všesportovní 28.7. - 4.8.2018 Letní  florbal, atletiky, gymnastika, sportovní hry, všeobecná příprava 7-15 Rokytnice Výjezdní 4190 60 Více
Všesportovní 20.8. - 24.8.2018 Letní  florbal, atletiky, gymnastika, sportovní hry, všeobecná příprava 3-15 Děkanka Příměstský 2000 60 Více
Všesportovní 27.8. - 31.8.2018 Letní  florbal, atletiky, gymnastika, sportovní hry, všeobecná příprava 3-15 Děkanka Příměstský 2000 60 Více

Florbalový kemp - příměstský


Trávíš každé prázdniny u babičky a chceš změnu? Chybí ti tvoje oblíbené tréninky? Pojď s námi sportovat na příměstské kempy Element! Budeš se zlepšovat po boku nejlepších florbalistů v České republice a poznáš spoustu nových kamarádů. 

 CLOCK 8:00 - 16:00
 LOCATIONSH Děkanka, Děkanská vinice I. 987/5
 PRICE 2000 Kč, v ceně je strava i pitný režim
 MW  Holky i kluky od 3 do 15 let

Termíny: 5. - 9.2.2018, 16. - 20.7. 2018, 20. - 24.8.2018 a 27. - 31.8.2018.

Kemp je zaměřen na florbalovou přípravu, a to jak fyzickou a technickou, tak přípravu po taktické stránce. Tréninky vedou nejpovolanější trenéři jednoho z největších klubů v České republice - FbŠ Bohemians, v čele Michalem Jedličkou, trenérem superligového týmu mužů, který má na kontě celou řadu úspěchů jako hráč a posléze i jako trenér. Během celého týdne bude čas i na další sportovní hry pro rozvoj všestrannosti, a nebo například na návštěvu trampolínového "jump parku".

Sportovní náplň je připravena denně od 8:00 do 16:00 tak, aby obsahovala kombinaci času stráveného v tělocvičně i venku a čas zbyl i na potřebné občerstvení a odpočinek.

Trénink navíc probíhá často po menších skupinkách tak, aby rozvíjel dovednosti všech účastníků, nehledě na jejich počáteční úroveňa zkušenosti. Kemp je tak vhodný pro úplného začátečníka, stejně jako pro pokročilého hráče.

Přihlásit

Multisportovní kemp - příměstský


Trávíš každé prázdniny u babičky a chceš změnu? Chybí ti tvoje oblíbené tréninky? Pojď s námi sportovat na příměstské kempy Element! Chceš se zlepšit ve svém oblíbeném sportu, nebo si jen užít spoustu legrace, poznat nové kamarády a vyzkoušet si nové sportovní hry? Připoj se k nám! Na multisportovním kempu si vyzkoušíš až 30 tradičních i netradičních sportů a nudit se určitě nebudeš!


 CLOCK 8:00 - 16:00
 LOCATION SH Děkanka, Děkanská vinice I. 987/5
 PRICE 2000 Kč (nebo 550 Kč/den), v ceně je strava i pitný režim
 MW  Holky i kluky od 3 do 15 let

Termíny: --

Kemp je zaměřen na všeobecnou sportovní přípravu, těšit se můžete na celou řadu oblíbených sportů v čele s florbalem, ale také fotbalem, házenou, badmintonem, frisbee a spoustou dalšího.

Tréninky povedou zkušení trenéři, kteří jsou špičkami ve svých sportech, a trénink je sestaven tak, aby rozvíjel dovednosti úplných začátečníků i pokročilých hráčů a sportovců. Během celého týdne bude čas i na další sportovní hry pro rozvoj všestrannosti, nebo například netradiční americký fotbal a návštěvu laser game.

Sportovní náplň je připravena denně od 8:00 do 16:00 tak, aby obsahovala kombinaci času stráveného v tělocvičně i venku a čas zbyli na potřebné občerstvení a odpočinek. Trénink navíc probíhá často po menších skupinkách tak, aby rozvíjel dovednosti všech účastníků, nehledě na jejich počáteční úroveňa zkušenosti. Kemp je tak vhodný pro úplného začátečníka, stejně jako pro pokročilého hráče.

Pro děti od 3 do 6 let bude připraven program speciálně upravený tak, aby rozvíjel všeobecné sportovní dovednosti dítěte. Představovat jej bude především celá řada her, které kombinují běhání, skákání, lezení, šplhání, kopání, házení, chytání a další základy všech sportů.

Přihlásit

 

Florbalový kemp - výjezdní


Užij si s námi florbalové léto! Jeden z nejúspěšnějších florbalových klubů v České republice, Florbalová škola Bohemians, míří na pravidelné letní soustředění a ty můžeš být jeho součástí!


 DATE 28.7. – 4. 8.2018 
 LOCATION Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše
 PRICE 4190 Kč, v ceně je ubytování, strava i pitný režim, společná doprava klubovým autobusem
 MW  Holky i kluky od 7 do 15 let

Čeká tě týden plný fyzické, taktické i technické přípravy do florbalové sezóny sestavený pro kluky všech věkových kategorií. Trénovat tě budou zkušení trenéři, kteří za sebou mají celou řadu osobních i týmových úspěchů a naučí tě celou řadu nových věcí. Přijď nám ukázat, že máš na to hrát za Bohemku!

Přihlásit

 

facebook instagram twitter yt